Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
