Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
