Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Action
fi: Toiminto

en: updated
fi: päivitetty

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
