Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Group
is: Hópur

en: Action
is: Aðgerð

en: updated
is: uppfært

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
