Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Action
km: អំពើ

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក
