Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Content
ro: Conținut

en: Group
ro: Grup

en: Action
ro: Acțiune

en: updated
ro: actualizat

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Activity
ro: Activitate

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
