Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
