Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: Group
te: సమూహం

en: Action
te: చర్య

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: Message
te: సందేశం

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
