Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha6) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Body
id: Isi

en: Content
id: Konten

en: Group
id: Grup

en: Action
id: Tindakan

en: updated
id: diperbarui

en: Message
id: Pesan

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Activity
id: Aktifitas

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
