Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: Action
jv: Aksi

en: updated
jv: wis diupdate

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
