Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Action
ku: کردار

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک
