Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Action
sq: Veprimi

en: updated
sq: u përditësua

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar
