Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha7) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།
