Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Action
hr: Akcija

en: updated
hr: osvježeno

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
