Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha7) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
