Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha7) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Action
sr: Акција

en: Message
sr: Порука

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по
