Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Group
cs: Skupina

en: Action
cs: Akce

en: updated
cs: aktualizováno

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Activity
cs: Aktivita

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
