Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha8) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Action
et: Tegevus

en: updated
et: uuendatud

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Activity
et: Tegevus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
