Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha8) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Action
kk: Әрекет

en: updated
kk: жанартылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок
