Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: Action
mr: कृती

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
