Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha8) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Action
os: Архайд

en: updated
os: сног

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг
