Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Action
ur: ایکشن

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
