Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha9) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Action
lt: Veiksmas

en: updated
lt: atnaujinta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
