Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha9) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
