Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Action
nl: Actie

en: updated
nl: bijgewerkt

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Activity
nl: Activiteit

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
