Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha9) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Group
sv: Grupp

en: Action
sv: Åtgärd

en: updated
sv: uppdaterad

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Activity
sv: Aktivitet

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
