Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha9) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
