Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha10) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Action
bg: Действие

en: updated
bg: Актуализирано

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Apply
bg: Търси
