Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha10) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: Action
pl: Akcja

en: updated
pl: zaktualizowany

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Activity
pl: Aktywność

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Announcement
pl: Ogłoszenie

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
