Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Content
fa: محتوا

en: Group
fa: گروه

en: Action
fa: عملکرد

en: updated
fa: به‌روز شد

en: Reset
fa: اعاده

en: Message
fa: پیغام

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Block
fa: قالبک

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Activity
fa: فعالیت

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
