Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: List view
ar: عرض بالقائمة

en: Date range
ar: مجال التاريخ
