Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Date format
ca: Format de la data

en: List view
ca: Vista en format de llista

en: Date range
ca: Interval de dates

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat
