Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Date format
cs: Formát data

en: Date range
cs: Rozsah dat

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data
