Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Date format
de: Datumsformat

en: List view
de: Liste

en: Date range
de: Zeitspanne

en: Custom date format
de: Benutzerdefiniertes Datumsformat

en: Comma separated
de: Durch ein Komma getrennt
