Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Date range
fa: محدوده تاریخ

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ
