Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: List view
fi: Listanäkymä

en: Date range
fi: Päivämäärän vaihteluväli

en: Custom date format
fi: Mukautettu päivämäärämuoto
