Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: List view
is: Listasýn
