Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Date format
ja: 日付の書式

en: List view
ja: リスト表示

en: Date range
ja: 日付の範囲

en: Custom date format
ja: 独自の日付表示形式
