Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: List view
nl: Lijstoverzicht

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie
