Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Date format
oc: Format de data

en: Y-m-d
oc: d-m-Y

en: Date range
oc: Interval de datas

en: Custom date format
oc: Format de data personalizat
