Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Date format
pl: Format daty

en: Date range
pl: Zakres dat

en: Custom date format
pl: Własny format daty
