Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Custom date format
ta: விருப்ப தேதி வடிவம்
