Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ
