Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: List
bg: Списък

en: File
bg: Файл

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Plain text
bg: Обикновен текст
