Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: List
ca: Llistat

en: File
ca: Fitxer

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Plain text
ca: Text pla

en: Float
ca: Coma flotant

en: Boolean
ca: Booleà

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat
