Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: List
de: Liste

en: File
de: Datei

en: Image
de: Bild

en: Plain text
de: Klartext

en: Decimal
de: Dezimalzahl

en: Float
de: Fließkommazahl

en: Boolean
de: Boolesch

en: Entity reference
de: Entitätsreferenzierung

en: Formatted text
de: Formatierter Text
