Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: List
it: Elenco

en: Image
it: Immagine

en: Plain text
it: Testo semplice

en: Decimal
it: Decimale

en: Float
it: Virgola mobile

en: Boolean
it: Booleano

en: Entity reference
it: Riferimento a entità.
