Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: List
lt: Sąrašas

en: File
lt: Failas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Boolean
lt: Loginis

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
