Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: List
lv: Saraksts

en: File
lv: Fails

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Formatted text
lv: Formatēts teksts
