Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: List
mn: Жагсаалт

en: File
mn: Файл

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Plain text
mn: Энгийн текст
